Переваги експертної оцінки нерухомості в Сумах через Українську Універсальну біржу

У спеціалістів Української Універсальної біржі можна отримати кваліфіковану допомогу з оцінки майна. На послуги фахівців можуть розраховувати приватні, державні та комунальні підприємства м. Суми. Професіонали УУБ можуть встановити вартість кімнат від офіси, приміщень для магазинів, складів, ангарів,цілих будівель та окремих споруд за короткий строк та з високою точністю.

Основні етапи проведення експертної оцінки вартості нерухомості через УУБ

Експерта оцінка майна у сумах може знадобитися в випадках, коли потрібно:

  • купити або продати нерухоме майно;
  • укласти або продовжити договір застави;
  • здати в оренду;
  • взяти на баланс нерухомі активи та включити їх в звіт установи;
  • пред’явити достовірну інформацію під час розгляду справи в суді.

Зазвичай, оцінюють нежилу нерухомість та житлові приміщення. Для них процедура проходить по-різному. Вартість будинків та квартир встановлюють, з урахуванням площі, розташування, наявності або відсутності ремонту, рівня розвитку інфраструктури.

З нежилими приміщеннями ситуація складніша. Такі будівлі частіше відносяться до майнових комплексів. Вони відрізняються специфічним цільовим призначенням та розташуванням. В такій ситуації використовують дохідний метод оцінки, при якому вартість майна встановлюють з урахуванням потенційного доходу приміщення, який воно може принести власнику.

Чому варто замовити експертну оцінку в Сумах в Українській Універсальній біржі?

Спеціалісти Української Універсальної біржі успішно оцінюють земельні ділянки в Сумах. Вони здатні встановити точну ціну ділянки для фізичної та юридичної особи. Послугу можна замовити на сайті https://www.uub.com.ua/otsinochna-diyalnist/otsinka-neruhomosti-u-sumah/.

Процедура доступна також для державних та комунальних підприємств. ФОПи та приватні організації можуть замовити послугу, якщо планується продаж, дарування або оренда майна.

В асортименті послуг компанії присутня оцінка автомобілів. Це специфічна процедура, яка проводиться в залежності від типу, марки та моделі автомобіля, об’єм двигуна, виду коробки передач, року випуску, пробігу, стану та якості матеріалів.

Спеціалісти володіють унікальним досвідом з оцінювання майна. Вони використовують різноманітні методи для точних розрахунків.

Вам также может понравиться

About the Author: cion