Як в Україні можна купити арештоване майно

Багато підприємців, на певному етапі своєї діяльності, починають цікавитися можливістю придбати арештоване майно. Якщо при запуску бізнесу про такого роду можливості багато хто навіть не знає, то в процесі роботи є можливість дізнатися більше про всі можливості сучасної системи. На даному етапі, покупка арештованого майна може бути прекрасним варіантом для тих підприємств, які не хочуть переплачувати за придбання автомобілів, нерухомості, різного устаткування і інших видів майна, яке найчастіше може бути арештоване за несплату боргів кредитору.

Таке майно найчастіше продається за зниженою вартістю, яка може значно відрізнятися від середньоринкової. Отже, придбання арештованого майна може стати прекрасною опцією для будь-якого підприємства, але для початку важливо знати той механізм, який дозволить вам вирішити цю задачу і отримати доступ до такого роду майна. Адже якщо ви не знаєте як найкраще придбати арештоване майно, то і вигоди від цього ви швидше за все отримати в результаті не зможете. Давайте ж розглянемо те, як цей процес реалізований в Україні на сьогоднішній день.

Як купити арештоване майно

Якщо у вас виникло бажання придбати арештоване майно на території України, то для початку потрібно пройти реєстрацію на майданчику sale.uub.com.ua. З його допомогою ви зможете вийти на різні внутрішні електронні аукціони, де найчастіше і продається такого роду майно. Такий підхід дозволить вам обійти всі ті процеси, які вже досить-таки сильно застаріли і сфокусуватися на найбільш продуктивному і сучасному методі. Звичайно, зараз це не єдиний спосіб придбати арештоване майно, однак він і правда найбільш зручний і простий.

Такий підхід дозволить вам здійснювати всі операції з купівлі та продажу арештованого майна через інтернет, що вже в значній мірі економить час. При цьому ви можете непогано виграти на закупівлю необхідного обладнання або нерухомості. Це в підсумку буде прекрасною опцією для будь-якого підприємця, який цінує можливість купувати товари за мінімальною вартістю. При цьому, широкий асортимент різних товарів дозволить вам робити вибір всього за кілька хвилин і приймати участь в різних аукціонах такого роду. Отже, це ще й чудова можливість заощадити час і підійти до вибору відповідного товару максимально обережно.

Реалізується все це через систему всеукраїнських торгів Прозорро, яка вже кілька років є лідером в цьому питанні. Велику кількість інформації, яка стосується даного майданчика і арештованого майна зокрема, можна знайти за цим посиланням https://sale.uub.com.ua/filter/arrested-property. Якщо ви будете стежити за новими публікаціями, які можна там знайти, то будете в курсі всіх останніх змін, що могли проводити в області тендерів, а також процесу продажу і покупки арештованого майна.

Також варто відзначити, що найближчим часом там буде реалізований новий механізм, який стосується в першу чергу можливості покупки і продажу державної землі, а також сільськогосподарських ділянок. На даний момент такого роду опції ще недоступні, однак сама система вже готова і мова йде лише про те, щоб дочекатися відповідного підтвердження з боку держави. Як тільки нове законодавство, що стосується регулювання даного питання, вступить в силу, відразу ж з’явиться можливість регулювати цю проблему максимально широко і зручно. Саме Прозорро був обраний для того, щоб вирішити цю задачу. При цьому варто відзначити, що даний портал має велику кількість додаткових можливостей, так що після реєстрації слід більш детально вивчити всі доступні опції.

Вам также может понравиться

About the Author: cion